Shërbime të sygjeruara Më shumë

Bashkia Burrel

Unë kryetarja e Bashkisë ndjehem e vlerësuar dhe e privilegjuar për besimin e dhënë nga ana juaj. Ky besim shton përgjegjësinë dhe obligimin tim për t’i shërbyer qytetit dhe bashkëqytetarëve të mi. Për t’ë përballuar me sukses sfidat tona unë kam


Apartament me qera Orikum
Apartament me qera Orikum

Apartament pushimi ne Orikum me siperfaqe 105 m2 Cmimi: Qershor 280 euro/java Korrik-350 euro/java Gusht- 390 euro/Java

Apartament i hipotekur ne Vlore
Apartament i hipotekur ne Vlore

Apartament per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri buz shetitores Skele-Uji i Ft...

Shfleto sipas Vendit më shumë

OFERTA E RRADHES €25.930% ULJE

Irea Property

Apartament 1+1 per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri pozicionur ne shetitoren buz detit Skele-Uji i Ftoht prane Piceri Mustafa 100 metra nga Akaemia e Marines dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2.Apartament

Njoftimi fundit €3800.00

Shitet Mercedes 220 diesel -01
Shitet Mercedes 220 diesel -01

Shitet Mercedes 220 diesel -01

Artukulli rradhës Më shumë

Bizelet pastrojnë kolesterolin e keq në gjak
Bizelet pastrojnë kolesterolin e keq në gjak

Bizelja është një bimë me origjinë aziatike, me rrënjë jo shumë të thella dhe një kërcell që mund të arrijë deri në dy metra. ...

Po ben gjen e duhur per ty dhe ambientin !  Zbulo pse?